Sindikalna organizacija Rudnika i Termoelektrane /RiTE/ „Ugljevik“ danas je organizovala pozorišne predstave i uručila novogodišnje paketiće za 480 djece radnika ovog preduzeća.

Član Sindikalne organizacije RiTE „Ugljevik“ Davor Prelić čestitao je nastupajuću Novu godinu mališanima i poželio im dobro zdravlje, sreću, radost i bezbrižno djetinjstvo.

On je istakao da je ove godine dodjeli paketića prisustvovalo 58 djece više nego lani.

„Tradicionalno obradujemo djecu povodom Nove godine, uz predstavu i prigodan program izmamimo im osmijehe, što sve nas čini posebno radosnim“, rekao je Prelić novinarima.

On je zahvalio svima koji su podržali nogodišnje predstave, koje su prije podjele paketića izveli članovi Pozorištanca „Maslačak“ iz Bijeljine.