Predsjednik Odbora sindikata Elektroprivrede Republike Srpske ZoranMićanović i predsednica Aktiva žena i mladih u bili su u radnoj posjeti Sindikalnoj organizaciji Hidroelektrane na Vrbasu.
Održan je radni sastanak sa Sindikalnim odborom i Aktivom žena i mladih „HE na Vrbasu“.
Razmijenjene su informacije oko sindikalnih aktivnosti, razgovarano je o planovima za dalji rad.
Kolege iz Sindikalnog odbora su dali maksimalnu podršku presednici Aktiva žena i mladih Sindikata ERS-a i obećali da će za sledeću godinu u budžetu planirati sredstva za svoj Aktiv.

Na sastanku je posebna pažnja posvećena zaštiti zdravlja žena. U nekim zavisnim preduzećima je uveden redovan godišnji preglad žena, a zadatak je da se u svim zavisnim preduzećima organizuju takvi pregledi, za šta uporište imamo u Kolektivnom ugovoru.